Neden Yaraş Halı Yıkama?

En iyilerindeniz çünkü 1988’den bu güne gelen tecrübemiz var. İlk olarak İstanbul’da başlattığımız halı yıkama işini 2006’dan sonra Sivas’lı hemşerilerimiz ile buluşturduk. Uzun yıllar boyunca sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdik.

Yaklaşık 32 yıllık bu tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize nasıl hizmet sunacağımızı ve beklentilerinizin neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Alanında uzman ve güler yüzlü personellerimiz, kaliteli temizlik ürünlerimiz, hızlı servisimiz ve sorunsuz uygulamalarımız ile müşterilerimize güvenilir bir hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Sizlerinde bu gurura ortak olmanız dileğiyle…

Sivas’ta Halı Yıkama Vizyonumuz

“İKİ GÜNÜ EŞİT OLAN ZARARDADIR.” Kaidesine bağlı kalarak, müşteri memnuniyeti doğrultusunda, başarıyı kendimize gaye edindik.

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde, insanların ve doğanın hakkına azami riayet ederek; adalet, ahlak ve şeffaflık ilkesi içerisinde çözüm üretmektir.

Kurumsal Bilgilerimiz

Yaraş Danışmanlık İnşaat Temizlik Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Site

Vergi No: 9371068551

Telefon: +90 346 226 21 05

Ofis(Merkez): Gültepe Mah. 53-43 Sok. No:1 Bilici İş Merkezi Daire:506 Sivas/Merkez

Fabrika: Gültepe Mah. 11.Sanayi Sok. No:23/a 4 Eylül Sanayi Sitesi Sivas/Merkez

clean-1

Halı Yıkama Hizmeti

Artık kirlenen halılarınızı dert etmenize gerek yok! Sivas halı yıkama hizmetimiz ile evlerinizde ki halılarınızı ilk günki haline getiriyoruz..

Hemen Arayın